Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach
Filtruj po kategoriach
Bez kategorii
e-Planszówki
Felieton
Gry dla dwóch
Gry ekonomiczne
Gry imprezowe
Gry jednoosobowe
Gry kafelkowe
Gry karciane
Gry kooperacyjne
Gry logiczne
Gry strategiczne
Kącik opowieści
Paski
Planszówkowa Lama
Recenzja
Relacja
TheFoTB prezentuje
Tiny Wooden Pieces
Top10
Unsorted
Up To 4 Players
Loading Quotes...

Coś się kończy, coś się zaczyna…

Wresz­cie dostal­iśmy zielone światło na podanie ofic­jal­nej wiado­moś­ci.

[Artykuł opub­likowany pod­czas pri­ma aprilis]

Z dniem 20.04.2016 The Fel­low­ship of the Board, na mocy umowy part­ner­skiej prze­jęte przez Plan­szów­ki okiem Pow­er­Mil­ka. W efek­cie nazwa ser­wisu uleg­nie zmi­an­ie na: The Fel­low­ship of the Milk. Prezen­tu­je­my nowe logo i mamy nadzieję, że nasze przymierze poz­woli na skuteczniejsze krzewie­nie myśli plan­szowej. Wszys­tkim czytel­nikom dzięku­je­my uprze­jmie za śledze­nie naszych tek­stów, za komen­towanie ich, dzię­ki czemu mogliśmy pod­nieść jakość prezen­towanej treś­ci. Od początku byliśmy dla Was i będziemy nadal… Tylko trochę inaczej… Dzięku­je­my również wydawnict­wom pode­j­mu­ją­cym z nami współpracę.

P.S. Nasze nowe Logo przy­padło do gus­tu? Chcielibyś­cie zamówić takie pierś­cion­ki czy przypin­ki? Pisz­cie na naszego maila!

Aleris

Moja przygoda z grami planszowymi zaczęła się już we wczesnej młodości, gdyż w wieku lat siedmiu zacząłem z tatą odkrywać tajniki szachów, Grzybobrania, Eurobiznesu (na którym w końcu każdy się wychował), itp. Powoli przerzuciliśmy się na bardziej zaawansowane jak na lata 90-te produkty firmy MB Parker. Operacja, Upiorne Zamczysko czy Pułapka na myszy do dnia dzisiejszego kurzą się na strychu. Później w moim sercu miejsce dla siebie znalazły RPG-i. Przez długi czas nie myślałem o powrocie do zwykłych gier planszowych. Wszystko zmieniło się, gdy urzekł mnie opis gry pod tytułem Munchkin... Bez dłuższego zastanawiania się zainwestowałem w tę pozycję i tak bardzo wciągnęła moich znajomych - nie raz skracaliśmy sesję, ażeby tylko trochę popsuć sobie nawzajem krwi przy zdobywaniu skarbów i poziomów. Następne wydarzenia potoczyły się niemalże lawinowo. Noc Planszówek organizowana przez Centrum Gier Pegaz, wciągnięcie znajomych... Od zakupu Munchkina mijają niespełna 3 lata. Dziś już wiem czym są gry kooperacyjne, co mi się w grach podoba, a co nie.

Kiedy przyjaciel zapytał mnie czy chcę uczestniczyć w projekcie The Fellowship of the Board (choć jeszcze się tak nie nazywał) nie miałem najmniejszych wątpliwości. Zabrałem ciężki wolumin księgi zaklęć i ruszyłem by wesprzeć dawnego towarzysza.